Rusza konkurs na nazwę skweru u zbiegu Sztabowej oraz Powstańców Śląskich - zgłoś swój pomysl

Powstał nowy plac zabaw dla psów przy Rondzie Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Park, w którym zlokalizowano miejsce do zabawy i ćwiczeń psów, nie ma jeszcze nazwy. Rada Osiedla Powstańców Śląskich, Towarzystwo Miłośników Wrocławia oraz Magazyn Wroclife rozpoczynają akcję promocyjną i ogłaszają konkurs na nazwę nowego skweru.

Obecny Przewodniczący Rady Pan Michał Kwiatkowski doprowadził do częściowej rewitalizacji skweru u zbiegu Sztabowej i Powstańców Śląskich. Ja jako obecny Przewodniczący Zarządu od czterech lat prowadzę w tym miejscu wspólnie z Przedszkolem nr 90 inicjatywę sadzenia kwiatów w ramach akcji "przedszkolaki dla osiedla". Teraz wspólnie szukamy nazwy dla tego miejsca, zapraszamy do udziału w konkursie. 

Chcemy, aby skwer ten był miejscem lubianym i odwiedzanym przez wrocławian. Dlatego postanowiliśmy zaangażować mieszkańców już na etapie jego powstawania i ogłosiliśmy konkurs na nazwę parku. Swoje pomysły będą mogli zgłaszać wszyscy mieszkańcy Wrocławia, zarówno drogą elektroniczną, jak i tradycyjnie, na papierze.

Autor zwycięskiej nazwy otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 200 zł, a propozycję nazwy samorząd Osiedla przekaże komisji Kultury i Nauki Rady Miejskiej Wrocławia. Co ważne, propozycje nazw dla skweru nie mogą być takie same lub podobne do nazw już istniejących, ani oczywiście dyskryminujące czy obraźliwe.

Po zapoznaniu się z Regulaminem zachęcamy do pobrania kart zgłoszeniowych.

Swoje pomysły na nazwę można zgłaszać do 6 lipca 2017, nadsyłając karty zgłoszeniowe na adres mailowy powstancow_slaskich@osiedle.wroc.pl w tytule wpisując „Konkurs” lub dostarczając osobiście do siedziby Rady Osiedla Powstańców Śląskich przy ul. Gajowickiej 96a.

Masz do mnie pytanie?
Wyślij wiadomość!
Imię i nazwisko:
Adres email:
Treść wiadomości:
Rada Osiedla Powstańców Śląskich
Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na Newsletter!
Podaj swój adres email: