Konsultacje społeczne ws płatnej strefy parkowania - Co dalej ?

W imieniu swoim oraz całej Rady Osiedla Powstańców Śląskich, dziękujemy za przybycie na wczorajsze konsultacje społeczne dotyczące rozszerzenia strefy płatnego parkowania.

Na wstępie przepraszam za warunki w jakich musiały się odbyć konsultacje, jednakże my jako Rada Osiedla byliśmy poproszeni o udostępnienie sali a urząd miasta nie spodziewał się tak dużej frekwencji na tym spotkaniu za co jeszcze raz bardzo dziękuje.

Wczorajsze spotkanie rzecz jasna nie jest końcem pracy nad projektem, dlatego wszystkie osoby, które z różnych względów chciałyby poszerzyć swoją wiedzę na temat planowanych zmian zachęcam do odwiedzenia strony projektu (https://www.wroclaw.pl/rozmawia/rozwoj-strefy-platnego-parkowania).

Jest tam również ankieta w której Państwo możecie się wypowiedzieć na temat planowanych zmian ( https://www.wroclaw.pl/rozmawia/rozwoj-strefy-platnego-parkowania-ankieta ).

My jako Rada Osiedla będziemy również temat monitorować oraz poruszać na naszych posiedzeniach dlatego też prosimy o przesłanie wszelkich wniosków i pytań drogą mailową. Zebrane pytania do sprawy zbierzemy w jednolity dokument i postaramy się uzyskać wiążące odpowiedzi ze strony magistratu. Jednocześnie przesłane przez Państwa uwagi posłużą do wypracowania jednolitego stanowiska Rady Osiedla Powstańców Śląskich do zaistniałego problemu.

Ponieważ kwestia miejsc parkingowych jest przeze mnie monitorowana już od kilku miesięcy, zachęcam do udziału w akcji Osiedle bez wraków, której celem jest oczyszczenie osiedla z zalegających zniszczonych i porzuconych pojazdów. Zastrzegam że niestety minusem inicjatywy jest fakt że sama procedura trwa dość długo. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie http://krzysztofbielanski.pl/aktualnosci/wraki.html

Zachęcam wszystkich Państwa do stałej współpracy z Radą Osiedla Powstańców Śląskich gdyż również dzięki Państwa współpracy będzie udawało nam się więcej pozytywnych zmian przeprowadzić.

Masz do mnie pytanie?
Wyślij wiadomość!
Imię i nazwisko:
Adres email:
Treść wiadomości:
Rada Osiedla Powstańców Śląskich
Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na Newsletter!
Podaj swój adres email: